Meist


SanLab OÜ
tegeleb akude, patareide, laadijate ja teiste nuti- ja digiseadmete lisatarvikute ning aksessuaaride jae- ja hulgimüügiga.

Alustasime tegevust 2009.a. Oleme pälvinud oma klientide usalduse tänu paindlikele müügitingimustele ja kõrgele teenuse kvaliteedile.

Tarnime tooteid mitmetele Eesti jaemüügi kettidele ja riigiettevõtetele. Hea meelega teeme koostööd hulgiklientidega. Jaekliendid saavad soetada tooteid läbi veebipoe ja meie Peetri esindusest. Toodete hinnad on konkurentsivõimelised ning paljud tooted ka koheselt kättesaadavad.Juhul kui soovitud toodet ei ole võimalik koheselt tarnida, saame selle hankida mõistliku aja jooksul.

SanLab OÜ on Duracell, Sony, GP, Varta, Panasonic, Rayovac patareide maaletooja. Kui soovid oma kauplusesse või ettevõttesse kindla tarnekindluse ja hinna-kvaliteedi suhtega patareisid, võta meiega julgelt ühendust.

Auto- ja motoakudest pakume Yuasa, Varta ja Exide tooteid. Säästmaks Sinu raha ja aega, pakume lisateenusena aku soetamise korral kohapeal ka akude vahetust. Uuemate autode puhul on meil võimekus pakkuda info uuendamist auto tarkvaras.

Turva- ja UPS-seadmetesse saame pakkuda kvaliteetseid akusid Panasonic, Yuasa, Enersys, Fiamm tootjatelt.

Hinnatundlikumale kliendile leidub soodsamaid alternatiive Hiina tootjatelt. Kvaliteetseid alternatiive võib leida nii arvutite, telefonide, meditsiini- ja paljude muude seadmete originaalakudele. Pakume soodsaid hindu ning kiiret ja mugavat tarnet.

Juhul kui Sa ei leia soovitud toodet meie e-poe valikust, võta julgelt ühendust kas telefoni, e-maili või vestlusprogrammi teel - püüame Sind igati aidata!

Head ostlemist!